Правова інформація

Приватне Акціонерне Товариство «МетЛайф» (ЄДРПОУ 32109907), зареєстроване 16 липня 2002-го року, здійснює страхову  діяльність згідно з вимогами Закону України «Про страхування» на підставі ліцензії АE № 284405, виданої Національною Комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (безстрокова, переоформлена 27.02.2014р.) та Правил добровільного страхування життя, нова редакція, зареєстрована Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг 09.04.2020 року згідно розпорядження №659.

З новою редакцією Правил страхування ПрАТ «МетЛайф» Ви можете ознайомитись у документі за посиланням.

ПрАТ «МетЛайф» є частиною MetLife Inc., світового лідера в галузі страхування життя, компанії з успішною 152-річною історією, діяльність якої, окрім України, поширюється на більш ніж 40 країн, в половині з яких компанія займає перші місця в рейтингах страховиків.

ПрАТ «МетЛайф» має чинну до українського законодавства ліцензію на ведення страхової діяльності:

Більше інформації про страхування, принципи та особливості ведення страхового бізнесу в Україні та захист застрахованих осіб можна дізнатись у Законі України про страхування.

Акціонером-власником пакета акцій, що перевищує 10 відсотків голосуючих акцій, а саме: 8 233 866 акцій (99,9988% голосуючих акцій) ПрАТ «МетЛайф» є Швейцарська компанія MetLife Global Holding Company II LLC (МетЛайф Глобал Холдінг Компані II ГмбХ), яка входить до складу глобальної холдингової корпорації MetLife (США). Компанія American Life Insurance Company (США), що була придбана компанією MetLife Inc. у 2010-му році, залишається опосередкованим акціонером ПрАТ «МетЛайф».