Пропонуємо Вашій увазі відповіді на найбільш поширені питання

Питання: вартість мого тарифу склала 2400 грн в рік. Чи можу я цю суму сплачувати не разово, а рівними частинами помісячно, в моєму випадку по 200 грн/місяць?
Відповідь: ні. Страховий внесок сплачується щорічно одним платежем.

Питання: чи має значення модель мотоцикла, об’єм двигуна?
Відповідь: ні. Усі водії мотоциклів з об’ємом двигуна більше 125 см. куб. можуть розраховувати на захист. Для водіїв мотоциклів з об’ємом двигуна менше 125 см. куб. тариф буде нижче. Зверніться до нас для індивідуального розрахунку.

Питання: чи можу я застрахувати сам транспортний засіб?
Відповідь: ні, ми страхуємо лише здоров’я людини.

Питання: в яких лікарнях я можу отримати медичну допомогу зі своїм полісом?
Відповідь: ви можете звернутись за медичною допомогою до будь-якої лікарні в Україні або за кордоном, візьміть всі документи, які Вам дасть лікар та звертайтесь до МетЛайф за страховою виплатою. Зверніть увагу: Ваш поліс не є полісом медичного страхування. Вам не потрібно надавати підтвердження про витрати на лікування. Страхування є фактовим, тому підтвердити необхідно лише факт настання події, наприклад, отримання тілесного ушкодження у вигляді перелому. В незалежності від того, скільки Ви витратили/витратите на лікування, Страхова компанія платить фіксовану суму, в залежності від розміру покриття, яке Ви для себе обрали, тому отримувати (або не отримувати) медичну допомогу можна у будь-якому медичному закладі. На що витрачаються отримані кошти – Ваша власна справа. Будьте уважні при виборі страхового покриття, обирайте прийнятну для себе суму.

Питання: від імені якої юридичної організації видається страховий поліс?
Відповідь: Поліс видається ПрАТ «Метлайф», офіційного підрозділу Metlife Inc (США). З виглядом типового полісу можна ознайомитись нижче.

Типовий страховий поліс

Питання: знаю, що в інших полісах Metlife важливою є інформація про вік, стать та період страхових внесків (наприклад, 10, 20 чи 25 років). Як тут?
Відповідь: інформація про вік, стать та інша персональна інформація є важливою з точки зору вимог законодавства та операційних вимог «МетЛайф», втім, вартість саме цього страхового полісу не зміниться в залежності від статі або дати народження та терміну дії полісу.

Питання: якщо я забажаю достроково розірвати дію договору?
Відповідь: в такому випадку Вам прийдеться сплатити штраф у розмірі 1 грн.

Питання: якщо я потраплю в ДТП та отримаю ушкодження в іншій країні, чи можу я виплати отримати в іншій країні?
Відповідь: поліс є міжнародним та діє по всьому світу. Для отримання виплати необхідно підтвердити факт настання страхового випадку у будь-якому медичному закладі країни перебування, та повідомити ПрАТ «Метлайф” про настання страхового випадку й відправити документи протягом тридцяти календарних днів. Докладніше у розділі «СТАВСЯ СТРАХОВИЙ ВИПАДОК».

Питання: чи залежить виплата від того, чи є я винним у ДТП?
Відповідь: залежить. Якщо водій мотоцикла на момент ДТП знаходився у стані алкогольного/наркотичного сп’яніння, або якщо причиною ДТП стало грубе порушення застрахованим мотоциклістом ПДР, то в такому разі у страховій виплаті буде відмовлено.

Питання: куди звертатися в разі настання страхового випаку?
Відповідь: дивіться розділ «СТАВСЯ СТРАХОВИЙ ВИПАДОК».

Питання: а раптом ПрАТ «МетЛайф» збанкрутує, адже український ринок є дуже нестабільним?
Відповідь: відповідно до українського законодавства, компанія зі страхування життя фактично і технічно не може збанкрутувати, адже наслідки такого для соціальної сфери держави були б катастрофічні. Втім, компанія може припинити своє існування, але лише після того, як закінчиться термін дії останнього страхового полісу з клієнтського портфелю або цей портфель буде передано на обслуговування іншим страховим компаніям, як це сталось, наприклад, з компаніями «СЕБ-Лайф» та «Ейгон» в Україні. Втім, ймовірність того, що абсолютний лідер ринку страхування життя вирішить піти з 40-мільйоної країни, де страхування охоплено лише 2% населення – це нереалістично.