Команда Just Ride Insurance

Наша команда  це команда незалежних, самодостатніх людей, які вже змогли чогось досягти у житті. Запорука нашого успіху – наша різноманітність, високий рівень відповідальності та культури бізнесу та спілкування. Спільні цінності й баченя своєї місії у розвитку соціально корисних проектів надихає на плідну роботу задля потреб клієнтів.

Денис Здоровий

Активний учасник мотоспільноти з 2012 року. Після пережитої власної трагедії вирішив, що не можна сидіти склавши руки та з болем у серці спостерігати за черговими сумними новинами з доріг. Добився того, що з лютого 2017 року найбільша страхова компанія світу почала страхувати мотоциклістів в Україні. Має на меті започаткувати культуру страхування та відповідального, безпечного управління мотоциклами. «Той, хто отримує насолоду від їзди на мотоциклі – ніколи не відмовиться від неї. Мусимо зробити цю насолоду більш безпечною та захищеною, а ставлення до неї – більш відповіальним»
В бізнес-сфері відомий як кризовий менеджер, започаткував декілька компаній й побудував не одну команду професіоналів. У 2008 році отримав нагороду «Найкращий молодий підприємець року м. Києва»
Сфера бізнес інтересів – інформаційна безпека, полімери та полімерні труби, мотивація співробітників та страхування.
Суспільна діяльність – голова опікунської ради у професійному спортивному бійцівському клубі «Барс» м. Кривий Ріг, організатор проекту «Український міжнародний бізнес-центр»
Хобі – техніка, конструювання та інжиніринг, музика, фото.

Андрій Кондратьєв

Інженер в одній з найбільших ІТ-компаній України. По сумісництву являється депутатом Тернівської районної у місті Кривий Ріг ради, заступник голови постійної комісії з бюджетних питань.Також займається волонтерською діяльністю, організацією заходів.
Головний технічний спеціаліст Just Ride. Приєднався до Just Ride ще до його офіційного запуску в Україні. Вважає страхування унікальним та найнадійнішим інструментом збереження накопичень та захисту від непередбачуваних життєвих обставин. Приєднався до команди Just Ride Insurance так як побачив колосальні можливості по додатковому навчанню, саморозвитку, встановленню корисних зв’язків серед успішних людей та отримання додаткового прибутку. Вважає популяризацію міжнародного страхування в Україні кращим засобом забезпечення захисту та впевненості в завтрашньому дні.

Віталій Ткаченко

Консультант зі стратегічного маркетингу та клієнтського сервісу, співвласник маркетинг-агенції WTF.
У маркетингу 19 років, і за цей час пройшов всі ступені кар’єри від простого аналітика до директора з маркетингу в різних компаніях, таких як Carlsberg, Pepsi, Еко-Маркет, Оболонь, WOG.
Одним з головних досягнень став запуск проекту «Найкавовіша кава», запуск програми лояльності WOG Pride, мобільного додатка WOG App, ребрендинг мережі, і ряду інших інновацій.
З компанією MetLife почав працювати в квітні 2015 року. Головна причина – це бажання допомогти українцям розібратися в складних питаннях фінансів та довгострокового планування а також – страхування життя. Зробити більш доступним і зрозумілим для широких мас населення продукт, який допомагає вже більш ніж 150 років краще жити в пенсійному віці мешканцям США та більшості країн Європи. А для мотоциклістів – простий та зручний спосіб перекрити фінансові втрати в разі настання непередбачених трагічних подій.

Петер Цвігун

Багато подорожує. Не раз доводилось надавати першу допомогу під час ДТП на дорозі. Щоб робити це професійно в 2016 році вступив до лав Всеукраїнської громадської організації «Українська Служба Порятунку» (УСП) – POLICE 911. Маршал супроводу підрозділу спеціального призначення «Мотобат» УСП, інспектор з правозахисту, інструктор з першої долікарняної допомоги. На двох колесах з дитинства: велосипед, мопед і… мотоцикл. З MetLife познайомився в травні 2017 року на мотофестивалі, а вже в вересні 2017 року став клієнтом компанії і одразу приєднався до команди Just Ride Insurance. Основна спеціальність – військовий психолог. Офіцер запасу. Після звільнення з лав ЗСУ керував проектами в різних комерційних компаніях. Моє життєве кредо – допомагати людині.

Марія Кривенко

В мотоспільноті з 2017 року. До цього часу встигла стати багатодітною матусею. Мотоцикл й материнство – несумісні? Просто завжди та всюди треба бути пильними, обачними та відповідальними.  Навіть коли просто йдеш по вулиці. За освітою політолог, викладала в університеті, зараз займаюся розвитком сімейного бізнесу – інтернет-магазин мотоекіпірування й аксесуарів для мотокультури. Все частіше Марії задають питання про те, чи вона знає де можуть застрахувати своє життя та здоров’я мотоциклісти. Радіє знайомству з MetLife та вдячна їм за цю фантастичну можливість. Чоловік прищепив любов до мотоциклів та подорожей, а Марія знайшла як захистити себе в цих подорожах й вирішила довіритися лідеру зі страхування – MetLife. Цей захист справді крута штука, якою хочеться поділитися. Буду рада допомогти Вам.